O nás

Mažoretky DEJNA vznikly v srpnu 2011 pod vedením Jany a Denisy (Mistryně ČR a II. Vicemistryně Evropy) Defeldových. 
V současné době trénuje pod našim vedením 80 děvčat ve 4 věkových skupinách. Prezentujeme se na různých vystoupeních a soutěžích, z nichž si odvážíme mnoho pohárů a medailí. 
Dosáhly jsme těchto ocenění:
Rok 2012 - Mistryně ČR děti pom pon, duo Eliška a Elenka, miniformace děti, duo Denisa a Lenka, I.Vícemistryně ČR děti baton, II.Vícemistryně ČR sólo Elenka
Největší úspěch mělo naše duo junior Denča a Lenča, které získalo titul Mistr ČR a postup na Mistrovství Evropy do Francie.

Z Francie si dovezly titul II.Vicemistryně Evropy.
 
Rok 2013 - Mistryně ČR duo Simonka a Elenka, II. Vicemistryně ČR sólo Elenka, 5. místo Mistrovství Evropy Maďarsko kadetky baton
 
Rok 2014 - Mistryně ČR duo Terezka a Kamilka, I. Vicemistryně ČR sólo Lenka Mašindová, duo Vanda a Michalka, II. Vicemistryně ČR sólo pom pon Tonička, sólo Kamilka, 5. místo Mistrovství Evropy a Světa kadetky baton + kadetky miniformace
 
 
 
 
 
 
Ivančice IMC 11.10.2014
1. místo Michalka sólo děti
1. místo Sabinka sólo kadetky 
1. místo Simonka a Zuzanka duo kadetky
1. místo miniformace kadetky
1. místo juniorky
2. místo Kamilka sólo děti
2. místo Vandička a Michalka duo děti
2. místo Simonka sólo kadetky 
2. místo miniformace juniorky
2. místo děti
2. místo kadetky
3. místo Karolínka sólo děti
3. místo Lenička sólo seniorky
4. místo Kamilka a Terezka duo děti
5. místo Karinka sólo kadetky
6. místo Gábinka sólo kadetky
6. místo Lucinka sólo juniorky

Všechny naše soutěžní choreografie vybojovaly postup do finále! 
 
Kyjov - Skleněná hůlka 21.6.
1. místo děti
1. místo kadetky
2. místo juniorky
2. místo miniformace kadetky
2. místo miniformace juniorky
2. místo miniformace seniorky
 

 

Jaroměř 30.5. - 1.6. 2014
Mistryně ČR duo Kamilka a Terezka
I. Vícemistryně ČR duo Vanda a Míša
I. Vícemistryně ČR sólo Lenička 
II. Vícemistryně ČR sólo Kamilka
II. Vícemistryně ČR sólo Tonička pom pon
4. místo miniformace kadetky
5. místo kadetky
5. místo miniformace juniorky
6. místo miniformace seniorky
7. místo seniorky
7. místo duo Denča a Lenička
7. místo duo Simonka a Zuzanka

Lenička, kadetky, seniorky a juniorky miniformace vybojovaly postup na MISTROVSTVÍ EVROPY A SVĚTA!!! 

 

Valtice 30.5.2014

1. místo duo kadetky
1. místo miniformace kadetky
2. místo duo Denča a Lenička
2. místo miniformace seniorky
2. místo sólo Lucinka
3. místo sólo Karinka

Všechny tyto choreografie postupují na MČR do Bělotína.

V kategorii "A" vybojovala Simonka 4. místo a Sabinka krásné 6. místo z 12 soutěžících. Obě postupují na MČR do Karviné.

 

Vyškov Mistrovství Moravy MAC 24.5.2014
1. místo duo Michalka a Vanda 
2. místo seniorky
2. místo Tonička sólo
3. místo kadetky
3. místo Kamilka sólo
3. místo duo Kamilka a Terezka
4. místo Michalka sólo
4. místo duo Simonka a Zuzanka
4. místo miniformace seniorky
5. místo Lenička sólo
5. místo kadetky miniformace
6. místo Sabinka sólo
6. místo duo Lenička a Denča

Všechny tyto choreografie postupují na MČR do Jaroměře.

 

Dubňany 10.5. finále IMC

1.místo mimi děti
1.místo duo Simonka a Zuzanka
1.místo duo Denča a Lenča 
1.místo smíšené duo Simonka a Denča
2.místo kadetky
2.místo juniorky
2.místo Lenička sólo
2.místo duo Vanda a Michalka
3.místo Simonka sólo
3.místo Kamilka sólo

 

Zábřeh 26.4.

Kadetky 1.místo

Seniorky 1.místo

Sabinka sólo kadetky 1.místo

Simonka a Zuzanka duo kadetky 1.místo

Miniformace kadetky 1.místo

Lucinka sólo juniorky 1.místo

Lenička sólo seniorky 1.místo

Miniformace seniorky 1.místo

Simonka sólo kadetky 2.místo

Miniformace juniorky 2.místo

Denča a Lenička duo seniorky 2.místo

 

Sobotiště 26.4.

Kamilka sólo děti 2.místo

Kamilka a Terezka duo děti 2.místo 

 

Dubňany 12.4.2014

Kadetky 1.místo

Seniorky 2.místo

Kadetky miniformace 1.místo

Kamilka sólo děti 1.místo

Michalka a Vanda duo děti 1.místo

Tonička sólo děti pom pon 1.místo

Michalka sólo děti 2.místo

Kamilka a Terezka duo děti 2.místo

Seniorky miniformace 2.místo

Sabinka sólo kadetky 3.místo

Simonka a Zuzanka duo kadetky 3.místo

 

Brno 22.3.2014

Juniorky 1.místo

Děti 2.místo

Kadetky 2.místo

Miniformace kadetky 2.místo

Miniformace seniorky 3.místo

Miniformace juniorky 4.místo

 

Otrokovice 19.1. 2014

Děti 1. místo

Juniorky 1. místo

Kadetky 3. místo