Úspěchy

 

2017

 
Mistrovství Evropy 2017
MISTRYNĚ EVROPY - děti
MISTRYNĚ EVROPY - kadetky
MISTRYNĚ EVROPY - juniorky
MISTRYNĚ EVROPY - seniorky
MISTRYNĚ EVROPY - Simonka Kršková sólo juniorky
MISTRYNĚ EVROPY - miniformace juniorky
I.VICEMISTRYNĚ EVROPY - Karča a Adél duo juniorky
I.VICEMISTRYNĚ EVROPY - Lucka, Lenka a Marťa trio seniorky
II.VICEMISTRYNĚ EVROPY - Zuzka a Simča duo juniorky 
II.VICEMISTRYNĚ EVROPY - miniformace kadetky
II.VICEMISTRYNĚ EVROPY - Míša a Týnka duo kadetky
 
 
 
Mistrovství ČR 2017
Mistryně ČR - kadetky baton
II. Vicemistryně ČR - juniorky baton
II. Vicemistryně ČR - seniorky baton
 
 
Jemnice 13.5.2017
1. místo kadetky
1. místo seniorky
1. místo miniformace kadetky
1. místo miniformace děti
1. místo miniformace juniorky
2. místo děti
2. místo juniorky
 
 
Mistrovství Moravy Vyškov 29.4.2017
Mistryně Moravy - seniorky
Mistryně Moravy - seniorky trio Lenička, Martinka a Lucinka
I. Vicemistryně Moravy - kadetky
I. Vicemistryně Moravy - juniorky
I. Vicemistryně Moravy - juniorky miniformace
I. Vicemistryně Moravy - kadetky miniformace
I. Vicemistryně Moravy - děti miniformace
II. Vicemistryně Moravy - děti
II. Vicemistryně Moravy - sólo seniorky Lenička
II. Vicemistryně Moravy - duo kadetky Michalka a Kristýnka
II. Vicemistryně Moravy - sólo děti Viktorka
 
Těšany 22.4.2017
1. místo děti
1. místo kadetky
1. místo juniorky
1. místo seniorky
1. místo miniformace kadetky
1. místo miniformace děti
1. místo miniformace juniorky
1. místo Zuzanka sólo juniorky 2 baton
2. místo Lucinka sólo seniorky
3. místo Viktorka sólo děti
3. místo duo kadetky Michalka a Kristýnka
3. místo duo juniorky Simonka a Zuzanka
3. místo trio seniorky Lucinka, Lenička a Martinka
 
 
Litovel 8.4.2017
1. místo děti
1. místo kadetky
1. místo juniorky
1. místo seniorky
1. místo miniformace děti
1. místo miniformace kadetky
1. místo miniformace juniorky
 
 
Dubňany 25.3.2017
1. místo kadetky
1. místo juniorky
1. místo sólo Zuzanka juniorky
1. místo duo Zuzanka a Simonka juniorky
1. místo sólo Lenička seniorky
1. místo juniorky miniformace
1. místo trio seniorky Lucinka, Lenička a Martinka
1. místo duo Michalka a Kristýnka kadetky
2. místo seniorky
2. místo děti
2. místo děti miniformace
2. místo kadetky miniformace
2. místo sólo Anetka děti
2. místo sólo Simonka juniorky
3. místo sólo Michalka kadetky
3. místo sólo Lucinka seniorky
 
 
Opavská růže 12.3.2017
1. místo miniformace kadetky + cena VIP
2. místo skupina děti
2. místo skupina kadetky
2. místo Michalka
2. místo Verunka
3. místo duo Michalka a Kristýnka
 

2016

 
Mistrovství Evropy Maďarsko 2016
Juniorky - Mistryně Evropy
Seniorky - I. Vicemistryně Evropy
Děti - II. Vicemistryně Evropy
Simonka Kršková - I. Vicemistryně Evropy
Simonka Kršková a Zuzanka Poláčková - Mistryně Evropy
Lucinka Houšťová - II. Vicemistryně Evropy
 
 
Skleněná hůlka - 26. 6. 2016
1. místo Simonka sólo kadetky
1. místo děti skupina
1. místo kadetky skupina
1. místo juniorky skupina

1. místo seniorky skupina
1. místo miniformace kadetky
1. místo duo Marťa a Lenka
1. místo duo Simonka a Zuzanka
2. místo Zuzanka sólo kadetky
2. msíto duo Sabinka a Elenka juniorky
2. místo Marťa sólo seniorky
3. místo Karinka sólo juniorky
 
 
Mistrovství ČR Hradec Králové 2016 
II. Vicemistryně ČR kadetky baton
4. místo Simonka sólo kadetky
4. místo duo Simonka a Zuzanka
4. místo na ME duo Lenka a Marťa
5. místo miniformace kadetky
5. místo juniorky baton (6. místo na ME)
6. místo seniorky baton (5. místo na ME)
 
 
Vyškov - Mistrovství Moravy 7.5.2016
1. místo miniformace juniorky
2. místo skupina děti
2. místo skupina juniorky
2. místo skupina seniorky
2. místo miniformace kadetky
2. místo miniformace děti
3. místo skupina kadetky
4. místo kadetka Zuzanka
4. místo seniorky duo Marťa a Lenka
4. místo juniorka Lucinka
4. místo kadetky duo Simča a Zuzka
5. místo juniorky duo Karča a Marťa
6. místo seniorka Lenička
7. místo kadetka Simonka
7. místo seniorka Martinka
8. místo juniorky duo Sabča a Ela
9. místo kadetka Michalka
9. místo děti Anetka
13. místo juniorka Adélka
15. místo juniorka Karinka
 
 
Těšany 3.4.2016
1. místo děti
1. místo kadetky
1. místo juniorky
1. místo miniformace děti
1. místo miniformace kadetky
1. místo miniformace juniorky
1. místo Simonka kadetky sólo
1. místo Lucinka juniorky sólo
1. místo Simonka a Zuzanka duo kadetky
1. místo Martinka a Lenička duo seniorky
2. místo Zuzanka sólo kadetky
2. místo Martinka sólo seniorky
2. místo Sabča a Elenka duo juniorky
2. místo seniorky
3. místo Michalka sólo kadetky
3. místo Adélka sólo juniorky
4. místo Karinka a Martinka duo juniorky
5. místo Lenička sólo seniorky
5. místo Anetka sólo děti
6. místo Karinka sólo juniorky
 
 
Opavská růže 13.3.2016
1. místo kadetky
1. místo miniformace kadetky + cena VIP
1. místo seniorky
1. místo miniformace juniorky
2. místo juniorky
3. místo děti
5. místo miniformace děti
 
 
Bílovec 6.2.2016
1. místo děti
1. místo kadetky + cena VIP
1. místo juniorky 
1. místo seniorky
1. místo miniformace kadetky + cena VIP
 
 

2015

Vánoční pohár 12.12.2015
1. místo kadetky "A"
1. místo juniorky "A"
1. místo miniformace kadetky "A"
2. místo seniorky "A"
2. místo miniformace děti
 
 
MISTROVSTVÍ EVROPY BRNO
 
II.VICEMISTRYNĚ EVROPY sólo Simonka
4. místo skupina kadetky
5. místo miniformace kadetky
6. místo duo Simonka a Zuzanka
7. místo skupina juniorky
 
 
 
Algyő-Szeged
1. místo děti
2. místo kadetky
3. místo juniorky
3. místo seniorky
 
 
Prostějov 13.6.2015
1. místo skupina děti
1. místo duo děti Kamilka a Terezka
1. místo sólo kadetka Simonka
1. místo miniformace kadetky
2. místo skupina kadetky
2. místo skupina juniorky
2. místo sólo děti Michalka
2. místo sólo kadetka Karinka
2. místo duo kadetky Zuzanka a Simonka
2. místo sólo juniorka Lucinka
2. místo duo kadetky starší Adélka a Gábinka
3. místo sólo juniorka Sabinka
3. místo sólo seniorka Martinka
4. místo sólo děti starší Kamilka
4. místo sólo seniorka Lenička
4. místo skupina seniorky
5. místo duo seniorky Denča a Lenička
 
 
MČR JAROMĚŘ 29.-31.5.2015
MISTRYNĚ ČR miniformace kadetky
MISTRYNĚ ČR duo Vanda a Michalka 
MISTRYNĚ ČR miniformace děti
I. VICEMISTRYNĚ ČR baton kadetky
I. VICEMISTRYNĚ ČR sólo Michalka 
4. místo sólo Simonka 
5. místo duo Zuzanka a Simonka 
5. místo baton juniorky
6. místo baton děti
6. místo duo Adélka a Gábinka
6. místo duo Denča a Lenča 
7. místo sólo Karinka
7. místo sólo Marťa 
8. místo sólo Lucinka 
8. místo baton seniorky 
12. místo Lenička
 
 
Telč 23.5.2015
1. místo kadetky
1. místo juniorky
2. místo seniorky
4. místo děti
 
Vyškov - Mistrovství Moravy 2. - 3.5. 2015
 1. místo Michalka sólo děti
 1. místo Míša a Vanda duo děti
 1. místo miniformace děti
 2. místo seniorky
 3. místo kadetky
 3. místo juniorky
 3. místo Simonka sólo kadetky
 3. místo Zuzka a Simča duo kadetky
 3. místo miniformace kadetky
 4. místo děti
 4. místo Lucinka sólo juniorky
 7. místo Karinka sólo kadetky
 7. místo Lenka a Denča duo seniorky
 8. místo Adélka a Gabča duo kadetky
 10. místo Lenka sólo seniorky
 10. místo Marťa sólo seniorky
 12. místo Sabča sólo juniorky
 
Dubňany IMC 25.4. 2015
1. místo Michalka sólo děti
1. místo Simonka sólo kadetky
1. místo Lucinka sólo juniorky
1. místo skupina kadetky
1. místo skupina juniorky
1. místo miniformace kadetky
2. místo Kamilka sólo děti
2. místo Simonka a Zuzanka duo kadetky
3. místo Karolínka sólo děti
3. místo Sabinka sólo kadetky
3. místo Lenička sólo seniorky
4. místo Kamilka a Terezka duo děti
7. místo Karinka sólo kadetky
11. místo Gábinka sólo kadetky
 
 
 
Těšany 11.4.2015 REGION CUP
1. místo miniformace děti
1. místo Lucinka sólo juniorky
1. místo duo děti Vanda a Miška
2. místo kadetky skupina
2. místo juniorky skupina
2. místo seniorky skupina
2. místo miniformace kadetky
2. místo duo Simča a Zuzka kadetky
2. místo Michalka sólo děti
2. místo duo Denča a Lenča seniorky
3. místo děti skupina
3. místo Marťa sólo seniorky
4. místo Sabča sólo juniorky
4. místo Lenča sólo seniorky
5. místo Simonka sólo kadetky
5. místo duo Adélka a Gabča kadetky
6. místo Karinka sólo kadetky
 
 
 
Brno 22.3.2015
1. místo skupina kadetky
1. místo miniformace kadetky
2. místo skupina seniorky
3. místo skupina děti
3. místo skupina juniorky
3. místo miniformace děti
 
 
LITOVEL 21.2.2015
1. místo kadetky
1. místo miniformace kadetky
2. místo děti
2. místo juniorky
3. místo seniorky
 

2014

Vienna Christmas Open 7.12.2014
1. místo skupina kadetky
1. místo sólo Sabinka Ingrová
1. místo duo Zuzanka a Simonka
2. místo miniformace kadetky
4. místo skupina seniorky
 
 
 
Ivančice IMC 11.10.2014
1. místo Michalka sólo děti
1. místo Sabinka sólo kadetky 
1. místo Simonka a Zuzanka duo kadetky
1. místo miniformace kadetky
1. místo juniorky
2. místo Kamilka sólo děti
2. místo Vandička a Michalka duo děti
2. místo Simonka sólo kadetky 
2. místo miniformace juniorky
2. místo děti
2. místo kadetky
3. místo Karolínka sólo děti
3. místo Lenička sólo seniorky
4. místo Kamilka a Terezka duo děti
5. místo Karinka sólo kadetky
6. místo Gábinka sólo kadetky
6. místo Lucinka sólo juniorky

Všechny naše soutěžní choreografie vybojovaly postup do finále! 
Mistrovství Evropy a Světa Poreč
 
kadetky baton 5. míto
miniformace kadetky 5. místo
seniorky baton 14. místo
sólo Lenička 17. místo
miniformace juniorky 17. místo
 
 
Kyjov - Skleněná hůlka 21.6.
1. místo děti
1. místo kadetky
2. místo juniorky
2. místo miniformace kadetky
2. místo miniformace juniorky
2. místo miniformace seniorky
 

 

Jaroměř 30.5. - 1.6. 2014
Mistryně ČR duo Kamilka a Terezka
I. Vícemistryně ČR duo Vanda a Míša
I. Vícemistryně ČR sólo Lenička 
II. Vícemistryně ČR sólo Kamilka

II. Vícemistryně ČR sólo Tonička pom pon
4. místo miniformace kadetky
5. místo kadetky
5. místo miniformace juniorky
6. místo miniformace seniorky
7. místo seniorky
7. místo duo Denča a Lenička
7. místo duo Simonka a Zuzanka


Lenička, kadetky, seniorky a juniorky miniformace vybojovaly postup na MISTROVSTVÍ EVROPY A SVĚTA!!!

 

Valtice 30.5.2014

1. místo duo kadetky
1. místo miniformace kadetky
2. místo duo Denča a Lenička
2. místo miniformace seniorky
2. místo sólo Lucinka
3. místo sólo Karinka

Všechny tyto choreografie postupují na MČR do Bělotína.

V kategorii "A" vybojovala Simonka 4. místo a Sabinka krásné 6. místo z 12 soutěžících. Obě postupují na MČR do Karviné.

 

Vyškov Mistrovství Moravy MAC 24.5.2014
1. místo duo Michalka a Vanda 
2. místo seniorky
2. místo Tonička sólo
3. místo kadetky
3. místo Kamilka sólo
3. místo duo Kamilka a Terezka
4. místo Michalka sólo
4. místo duo Simonka a Zuzanka
4. místo miniformace seniorky
5. místo Lenička sólo
5. místo kadetky miniformace
6. místo Sabinka sólo
6. místo duo Lenička a Denča

Všechny tyto choreografie postupují na MČR do Jaroměře.

 

Dubňany 10.5. finále IMC
1.místo mimi děti
1.místo duo Simonka a Zuzanka
1.místo duo Denča a Lenča 
1.místo smíšené duo Simonka a Denča
2.místo kadetky
2.místo juniorky
2.místo Lenička sólo
2.místo duo Vanda a Michalka
3.místo Simonka sólo
3.místo Kamilka sólo

 

Zábřeh 26.4.

Kadetky 1.místo

Seniorky 1.místo

Sabinka sólo kadetky 1.místo

Simonka a Zuzanka duo kadetky 1.místo

Miniformace kadetky 1.místo

Lucinka sólo juniorky 1.místo

Lenička sólo seniorky 1.místo

Miniformace seniorky 1.místo

Simonka sólo kadetky 2.místo

Miniformace juniorky 2.místo

Denča a Lenička duo seniorky 2.místo

 

Sobotiště 26.4.

Kamilka sólo děti 2.místo

Kamilka a Terezka duo děti 2.místo 

 

Dubňany 12.4.2014
Kadetky 1.místo
Seniorky 2.místo
Kadetky miniformace 1.místo
Kamilka sólo děti 1.místo
Michalka a Vanda duo děti 1.místo
Tonička sólo děti pom pon 1.místo
Michalka sólo děti 2.místo
Kamilka a Terezka duo děti 2.místo
Seniorky miniformace 2.místo
Sabinka sólo kadetky 3.místo
Simonka a Zuzanka duo kadetky 3.místo
 
Brno 22.3.
 
Juniorky 1.místo
Kadetky 2.místo
Děti 2.místo
Miniformace kadetky 2.místo
Miniformace seniorky 3.místo
Miniformace juniorky 4.místo
 

Otrokovice 19.1. 2014

Děti 1. místo

Juniorky 1. místo

Kadetky 3. místo

 

2013

Ivančice 12.10. 2013

Sólo děti Kamilka Tomášová  2.místo

Sólo kadetky Simonka Kršková  2.místo

Sólo seniorky Lenka Mašindová  2.místo

Duo děti Simonka a Zuzanka  1.místo

Duo děti Vanda a Míša  2.místo

Duo kadetky Natálka a Lenička R.  1.místo

Duo kadetky Sabinka a Lucinka  2.místo

Duo seniorky Lenička M. a Denča 2.místo

Smíšené duo Simonka a Denča  1.místo

Mimi děti 1.místo

Kadetky 2.místo

Juniorky 2.místo

 

Obrovský úspěch!!! Kadetky baton 5.místo na Mistrovství Evropy v Maďarsku!!! Holky gratulujeme!!!
 
 

Kyjov 22.6. 2013

Mimi děti 1.místo

Juniorky 1.místo

Kadetky 2.místo

 

Miniformace kadetky 2.místo

 

Jaroměř 1.-2.6.2013

Duo Simonka a Elenka Mistryně ČR

Sólo Elenka I.Vícemistryně ČR

Baton juniorky 4.místo + postup na ME

Duo Verča a Danuška 4.místo 

Simonka sólo 4.místo

 

Telč 25.5.2013

1.místo mimi děti

1.místo děti

1.místo juniorky

2.místo mini formace děti

3.místo mini formace juniorky

 

Vyškov 18.5.2013

Juniorky II.Vícemistryně Moravy

 

Dubňany 11.5.2013
1.místo sólo děti Elenka
1.místo duo děti Elenka a Simonka
1.místo duo juniorky Lenička a Denča 
1.místo baton juniorky 
1.místo baton mimi děti
2.místo mini formace děti
2.místo pom pon děti
3.místo mini formace juniorky
4.místo sólo juniorka Lenička

Vanda Dlouhá I.vícemiss do 10 let
Lenička Mašindová I.vícemiss nad 15 let

 

Těšany 13.4.2013 - MAC Region Cup
1.místo kadetky duo Verča a Danča
1.místo juniorka sólo Lenička
1.místo děti duo Simča a Elenka
2.místo juniorky baton
2.místo juniorky mini formce
3.místo seniorka sólo Denča
3.místo děti sólo Simča
5.místo děti sólo Elenka
5.místo děti baton
5.místo kadetky mini formace
7.místo kadetky baton

 

Podhostýnský pohár 2013

Děti - 2.místo
Juniorky - 3.místo
Kadetky - 5.místo
Simonka Kršková a Lenička Mašindová postoupily do finále Miss.

 

Dubňany 3.11.2012

Mimiděti - 1.místo

Juniorky - 1.místo

Juniorky miniformace - 1.místo

Duo Denča a Lenička - 1.místo

Elenka sólo - 1.místo

Lenička sólo - 2.místo

Duo Simonka a Elenka - 2.místo

Děti pom pon  -  2.místo

Děti miniformace - 3.místo

 

 Me Francie 2012

II.Vícemistryně Evropy

 

Prostějovská medaile 2012


Elenka Kobzínková - sólo děti 1.místo

Elenka Kobzínková a Eliška Hrabcová - duo děti 1.místo

Miniformace juniorky - 1.místo

Miniformace děti - 2.místo

Eliška Hrabcová - sólo děti 3.místo

Lenka Mašindová - sólo juniorky 3.místo

Denča Defeldová - sólo seniorky 3.místo

MČR Vyškov 2012


Děti pom pon - MISTRYNĚ ČR

Duo Elenka a Eliška - MISTRYNĚ ČR

Děti miniformace - MISTRYNĚ ČR

Duo Denča a Lenka - MISTRYNĚ ČR

Děti hůlka - I.VÍCEMISTRYNĚ ČR

Děti miniformace pom pon - II.VÍCEMISTRYNĚ ČR

Elenka sólo - II.VÍCEMISTRYNĚ ČR

JEDEME DO FRANCIE NA MISTROVSTVÍ EVROPY!!!


Kyjov 2.6.2012


1.místo juniorky hůlka

1.místo děti miniformace hůlka

1.místo juniorky miniformace hůlka

1.místo ESKIMO početné družstvo

2.místo děti hůlka

2.místo děti pom pon

2.místo děti miniformace hůlka

3.místo mimi děti hůlka

Telč 26.5.2012

 

2.místo juniorky hůlka

3.místo děti hůlka

5.místo mimi děti hůlka

Praha 27.5.2012


1.místo ESKIMO početné družstvo

2.místo děti hůlka

3.místo juniorky hůlka

Dubňany 12.5.2012

 

Děti pom pon 1.místo

Elenka Kobzínková 1.místo

Domča Sůkopová 2.místo

Děti 2.místo

Miniformace 2.místo

Lenička Mašindová 3.místo

Adélka Večeřová 4.místo

Eliška Hrabcová 5.místo

Otrokovice 21.4.2012


1.místo ESKIMO početné družstvo

2.místo děti skupina hůlka

2.místo juniorky skupina hůlka

postup do finále

Těšany 14.4.2012

 

1.místo děti skupina pom pon

1.místo děti duo hůlka

1.místo děti miniformace hůlka

2.místo děti sólo Domča Sůkopová

3.místo děti sólo Eliška Hrabcová

3.místo děti miniformace pom pon

3.místo děti skupina hůlka

4.místo děti sólo Elenka Kobzínková

4.místo juniorky duo hůlka

4.místo kadetky duo hůlka

4.místo juniorky sólo Denča Defeldová

5.místo juniorky sólo Lenička Mašindová
postup do finále

Bystřice pod Hostýnem - Podhostýnský pohár 10.3.2012


1.místo sólo děti - Elenka Kobzinková

1.místo miniformace děti hůlka

2.místo miniformace děti pom pon

2.místo skupina děti pom pon

Ivančice soutěž SAM 24.9.2011

1.místo sólo děti - Eliška Hrabcová

2.místo sólo děti - Dominika Sůkopová

3.místo sólo děti - Elenka Kobzinková

1.místo sólo juniorka - Lenka Mašindová

2.místo sólo pom pon junior - Adéla Večeřová

2.místo duo pom pon junior - Adéla Večeřová,Denisa Defeldová

1.místo skupina děti hůlka

1.místo skupina děti pom pon

2.místo miniformace děti hůlka

postup do finále