Povinná zkouška před ME - pondělí 12.8. ve Ždánicích na hřišti
Kadetky - od 16 do 17:30 hodin
Děti Mutěnice - od 16:30 do 17:30 hodin
Juniorky a seniorky - od 17:30 do 19 hodin
Děti Kyjov - od 17:30 do 18:30 hodin
 
Maďarsko
Kadetky, juniorky a seniorky - odjezd ve středu 14.8. ze Ždánic v 15 hodin a z Kyjova v 15:30 hodin.
S sebou - šaty na sóloformace a skupiny, lodičky, silonky, kotníčkové ponožky, černé piškoty, hůlku, hyg. potřeby, mažoretková trička, mikinu a legíny, plavky, osušku, ručník, pojištění, peníze forinty (eurem není možné platit), pas (občanka), jídlo a pití na středu. Zajištěna je snídaně a večeře, v neděli máme místo večeře oběd.
Ve čtvrtek soutěží sóloformace kadetky, juniorky a flag seniorky. V sobotu je defilé a v neděli sóloformace seniorky, 2baton a skupiny.
Děti - odjezd z Kyjova v 5 hodin a z Mutěnic v 5:30 hodin.
S sebou - šaty, silonky, bílé cvičky, kotníčkové ponožky, hůlku, lodičku, plavky, ručník.
Všechna děvčata pojedou autobusem. Během dne je možnost se jít koupat do termálních lázní. Prosíme rodiče, aby respektovali naše nařízení. Jedná se o soutěž a ne o rodinnou dovolenou. U dětí je to příprava na vstup do kadetek, kde je velmi přísná disciplína. Autobus se musí zamlouvat na toto období rok dopředu a nemůžeme ho zrušit z důvodu, že se rodiče rozhodnout si udělat výlet. Za zrušení autobusu jsou sankce. Jsou mezi vámi i děti, kteří nemají možnost dopravy a proto potřebují dopravu autobusem. Jsme jeden tým, tak se navzájem respektujeme!!!!!!!
 
Peníze za startovné a doplatek na ubytování v Maďarku zasílejte do 15 července na účet. Sólo 400 Kč, duo 300 Kč, miniformace 330 Kč, start ve skupině 160 Kč/start. Doplatek za Maďarko činní 1600 Kč/osoba.
 
Doplatek 1600 Kč na soustředění Ječmínk prosíme uhradit nejpozději do 10 července.
 
Informace k soustředění
Taneční soustředění bude stát 3100 Kč. Jedná se o soustředění, NE o tábor!